BEN KİMİM?

Ben  Bahar Pars Dibekoğlu;) Ben, herşeyden önce bir anne, bir eş ve bir evladım.4 Yıl önce bu serüvene başladım ve Sihirli Dünyamın kapılarını bu iş ile beraber herkese açmak istedim. Üniversitede aldığım Uluslararası Ticaret eğitiminin ardından birkaç yıl farklı sektörlerde çalışıp, mutluluğumun o alanda olmayacağına karar verdim.Sevgili eşimin desteğiyle, küçük bir adımla 1 günlük bir Butik Kurabiye kursu alarak bu yola ilk adımımı attım.Çok çalıştım, zaman harcadım, emek harcadım, malzemeler temin ettim ve başladım üretmeye.Evimdeki küçücük bir odada minik bir atölye kurdum kendime.Çeşitli isimlerden küçük programlarla eğitimler aldım.Adımlarımı büyütmek için,Mutfak Sanatları Akademisi Profesyonel Pastacılık ve Ekmekçilik programını tamamladım.4 ay süren eğitimin sonunda Pasta Şefi ve Ekmekçilik Şefi ünvanlarını almaya hak kazandım.Bu arada siparişlerime ve verdiğim kurslara devam ettim.
Şeker Hamuru Modelleme Eğitimi almak için İtalyada bir kaç dünyaca ünlü Şeker Şanatçısından workshoplar aldım ve tanışma fırsatı buldum.
Tüm bu süre zarfında verdiğim kurslar ve yaptığım siparişlerle bir çok dostluklar ve memnun müşteriler kazanmaya başladım.Bunun verdiği keyif gerçekten anlatılmaz bir mutluluk. Şimdi , içerisinde kendimi çok mutlu hissettiğim harika bir atölyem, verdiğim eğitimler, yaptığım siparişler  ve geniş bir takipçi kitlem var. İşte benim hikayemin kısa bir özeti bu…
11751776_10153330319579300_5768758089622483391_n
Sevgilerimle,
Bahar Pars Dibekoğlu
Pastry Chef
To Top